Czym jest magia? Czy ktokolwiek w dzisiejszym świecie wierzy w coś takiego jak magia? Tak, ludzie wierzą. Ale tylko Ci najmłodsi, którzy są ślepo zapatrzeni w magiczny świat Harrego Pottera lub jemu podobnych książek. Dzieci mają w sobie coś takiego, że wierzą naprawdę i są co do tego święcie przekonani. Osoby dorosłe jednak nie mają w sobie tej wiary. Czas więc zmienić swoją wiarę i przekonać się, że magiczne elementy otaczają nas każdego dnia. Wystarczy tylko nauczyć się je odpowiednio czytać. W jaki sposób? To może powiedzieć nam książka pt. “Runy. Najskuteczniejsze rytuały i zaklęcia magii skandynawskiej“. Autorką tej książki jest Freya Aswynn.

Mediumiczne predyspozycje

Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć czym tak naprawdę są runy, to koniecznie powinien sięgnąć do wiedzy zawartej w tej książce. I to nie tylko wtedy, jeżeli wierzy się w ich moc. Książka stworzona jest dla wszystkich osób, które żądne są wiedzy lub nawet nie chcą wiedzieć, jednak coś im mówi, że temat może okazać się wyjątkowo interesujący. Freya Aswynn to uznane medium, która na temat run wie praktycznie wszystko i bez najmniejszego problemu dzieli się z czytelnikami swoją ogromną wiedzą. To poradnik dla ludzi, którzy szukają pomocy. To poradnik dla ludzi, którzy pomocą chcą udzielić. Jeżeli koło nas jest ktoś jest nieszczęśliwy w miłości. Jeżeli sami mamy problem, aby się z kimś porozumieć. Jeżeli ktoś boi się i szuka ochrony przed lękami. Jeżeli w naszym życiu są smutki i wielki ból – to odpowiedzi koniecznie powinniśmy poszukać w tej książce. Chyba śmiało można powiedzieć, że jest to poradnik na różne boleści.

Magia runiczna

Runy. Najskuteczniejsze rytuały i zaklęcia magii skandynawskiej” to kompletny przewodnik po magii runicznej. Jakie są techniki wróżenia z run? Czym jest Krąg podzielony na cztery? Odczyt profili psychologicznych? Metoda Yggdrasil ? Studium przypadku? Autorka wprowadza czytelnika w fascynujący świat tajemnic, dzięki któremu nasze oczy otworzą się na wiele rzeczy. Jak chociażby na odmienne stany świadomości. Na ten temat wypowiadało się już wielu specjalistów. A jakie zdanie ma na to medium – specjalistka od run? Runy mają naprawdę dobrą i mocną energię. Taką, która może przydać nam się każdego dnia podczas wykonywania różnych obowiązków. Jeżeli chcemy dowiedzieć się jednak jak prawidłowo powinniśmy obserwować runy i jak trzeba je odczytywać, to koniecznie powinniśmy sięgnąć do tej książki. Po tej lekturze całkiem możliwe, że nasze życie się odmieni.

Książka zdjęcie utworzone przez drobotdean - pl.freepik.com